Przykładowe ceny zabudowy

Poniżej znajdziecie Państwo informację, w jaki sposób samemu określić wstępny koszt zabudowy.

1. Kuchnia.

Oczywiście wyliczenie kosztu zmian w kuchni zaczynamy od pytania o remont:) Jeżeli zamierzacie Państwo wymienić starszą zabudowę na nową należy zacząć od PROJEKTU. Tak naprawdę nie ważne są na tym etapie kolory i wzory. Wykonanie projektu gwarantuje nam niższe koszty remontu.

Projekt w naszej firmie kosztuje 400zł i jest odliczany przy podpisywaniu zamówienia. Obejmuje on wykonanie wizualizacji (3D oraz rzutów poszczególnych ścian) oraz wskazanie punktów podłączeniowych (gniazdka, odpływy, doprowadzenie wody oraz gazu). Dzięki takiemu projektowi zaoszczędzimy czas i pieniądze przeznaczone później na niepotrzebne zmiany.

Zachęcam Państwa do wysłania nam wstępnych wymiarów pomieszczenia, wówczas wstępną wycenę odeślemy na wskazany adres mailowy. Jeżeli chcielibyście otrzymać bardziej dokładną wycenę – zapraszamy do naszego Studia – „od ręki” otrzymacie przybliżoną kwotę zabudowy (doradzimy również w jaki sprzęt należy wyposażyć kuchnię).

Chcąc w dużym przybliżeniu samemu określić koszt zabudowy w kuchni, możemy przyjąć że 1mb zabudowy (górne szafki 60cm, 40cm + dolne szafki 60cm i 40cm z szufladami, z blatem laminowanym, uchwytami, oświetleniem i montażem) to koszt:

– szafki z frontami MDF Foliowany – około 1700zł/mb

– szafki z frontami MDF Foliowany w połysku – 1995zł/mb

– szafki z frontami MDF Lakierowany Mat – 1995zł/mb

– szafki z frontami MDF Lakierowany Połysk – 2170zł/mb

– szafki z frontami Fornirowanymi – 2200zł/mb

– szafki z frontami Drewnianymi – 2980zł/mb

Oczywiście jest to bardzo wstępne określenie kosztów, ponieważ dodając kilka droższych systemów ułatwiających dostęp do szafki, zmieniając oświetlenie i blat na droższy – wycena zmienia się nawet o kilka tysięcy złotych. Dlatego też, staramy się pomóc Państwu w określeniu potrzeb. Czy na pewno potrzebujemy aż tylu szuflad, czy też drogich systemów do szafki otwieranej raz w miesiącu:) U nas sami decydujecie o każdej szafce, systemie i wielu innych zmiennych – powodujących wzrost ceny za cały zestaw.

Na naszej stronie z ofertą można znaleźć przykłady kilku zestawów tanich mebli kuchennych. Przeznaczone są one głównie dla osób, które cenią sobie nowoczesne wzornictwo, ale nie chcą przeznaczać większych kwot na umeblowanie kuchni. Jeżeli macie Państwo do zabudowy jedną prostą ścianę, niewiele miejsca, nie macie czasu czekać na kuchnię na wymiar lub urządzacie mieszkanie pod wynajem – i chcecie przeznaczyć na zabudowę w kuchni niewielką kwotę pieniędzy – ta oferta jest dla Was!

 

2. Szafy i zabudowy wnęk.

W przypadku szaf również mamy wiele rozwiązań. Mogą być otwierane, przesuwne, składane… Fronty stosowane do szaf przeszły ewolucję… od frontów w ramach aluminiowych do frontów bezramowych, takich jak MDFy foliowane, lakierowane, fornirowane i fronty drewniane.

Wstępnie koszt zabudowy wnęki można określić jako:

– 1mb zabudowy o wysokości do 270cm to koszt od około 1500zł (wersja z frontami z płyty laminowanej)